adiyorem-cigkofte

Beslenme; bir canlı için hayati önem taşıyan bir durumdur. Özellikle insanlar sağlıklı yaşamak için dengeli ve sağlıklı içerikler taşıyan gıdalar tüketmesi sonrasında hastalıklardan korunabilir ve yaşamlarını daha sağlıklı bir şekilde idame ettirebilir. Günümüzde hızlı bir tüketim olması nedeniyle genelde fast food gıdaların tercih edilmesi büyük küçük herkes tarafından uygulanan bir gerçek olarak yer alıyor. Özellikle hamburger tarzı fast food gıdalar vücuda gereksiz yere birçok kimyasalın alınmasına da etken oluyor ve obeziteyi tetikliyor.

Son dönemlerde özellikle ülkemizin belli kültürünü ifade eden ve yöresel lezzetlerden birisi olan çiğ köfte fast food gıdalar arasına katıldı ancak çiğ köfte artık etsiz bir şekilde daha sağlıklı saklama koşulları içerisinde tüketilebilir. Yani içeriğinde bulunan tüm bileşenler ile vücut sağlığı için gerekli vitamin ve mineralleri taşıyor. Bu nedenle diğer gıdalara oranla çok daha sağlıklı olması sindirim açısından da rahat hazmedilmesi önem taşıyor. Etsiz çiğ köfte özellikle bulgurdan yapılması nedeniyle bulgurun içeriğinde bulunan B vitamini kompleksleri vücut için gerekli olan bir öneme sahip. Kalp sağlığı için ve kolesterol gibi vücuda diğer fast food gıdalarının yüklemiş olduğu yağı yüklemiyor.

Kısacası etsiz çiğ köfte vücuda tam anlamıyla bir sağlık sunuyor. Adıyörem Çiğ Köfte olarak Rize ili ve  çevresinde etsiz çiğ köfte mekânımızda sağlıklı tüketim sunuyoruz. Hijyenik koşullarda üretmiş olduğumuz etsiz çiğ köfte yöresel bulgurun besleyici yönüyle hızlı tüketime imkân tanıyor Ayrıca 7/24 saat servis hizmeti sunarak siz değerli Rizeli dostlarımıza günün her saatinde çiğ köfte lezzetini tattırıyoruz.

Adıyörem Çiğ köfteyi dilerseniz lavaş arası dürüm olarak tercih edebilir ya da porsiyon olarak yanında marul ve sosla tüketebilirsiniz. Özel günlerinizde, arkadaş toplantılarınızda, işyerlerinde, evde, bulunduğunuz her mekânda karnınız acıktığında Adıyörem Çiğ köfteyi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Adıyörem çiğköfte siparişiniz için 0464 217 26 26 numaralı telefonumuzdan ya da www.rizecigkofte.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Damak zevkinize hitap edecek olan Adıyörem çiğköfte günlük taze olarak servis edilmektedir.