gazi-cig-kofte-resimler

Artık son dönemlerde  birçok yerde çiğ köfte yeme imkanı bulabilirsiniz. Özellikle aperatif yemek tarzı olarak ortaya çıkan daha öncesinde meze olarak tüketilen çiğ köfte şimdilerde etsiz bir şekilde yapılması suretiyle gün içerisinde tüketilebilmektedir. Karın doyurmak için artık çiğköftenin bir Fast Food yiyecek olarak hayatınızda yer almasını sağlayabilirsiniz. Üstelik her açıdan daha sağlıklı olması Fast Food tarzı olarak günümüzde çok fazla tüketilen çiğköftenin tüketilmesi için önemli bir nedendir. Ana maddesi bulgur olan çiğ köftenin pişirilmesi özellikle kırmızı biber yani isot biberle yoğrulması sonrasında oluşmaktadır. Daha sonrasında içerisine kimyon, nar ekşisi, maydanoz, ceviz gibi bir takım ek tatlarda ilave edilmektedir. İyice yoğrulduktan sonra bulgurun diriliğinin gitmesinden sonra kıvama gelmesi ile tüketilebilen çiğköfte lavaş ekmekleri arasında dürüm olarak da tüketime sunulmaktadır. Özellikle pratik anında ayaküstü karın doyurmak için sağlıklı bir gıda olarak tüketilebilecek olan çiğköfte Adıyörem Çiğ köfte de bambaşka bir lezzete sahiptir.

Karnınız mı acıktı? Yalnız  canınız geniş kapsamlı yemek yemek istemiyor mu? Hemen bir Adıyörem Çiğ Köfte siparişi verin ve sizde geçici olarak karnınızı doyurun. Üstelik pratik ve sağlık açısından faydalı olan çiğ köftenin içerisinde bulunan bulgurdaki B vitamini ve baharatlarda bulunan diğer vitamin ve mineraller vücut için oldukça faydalı! Üstelik kilo yapmayan hazmı kolay olan ve vücuttaki kolesterol oranını da düşüren bir özelliğe sahip olan çiğköfteyi mutlaka denemelisiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte sizlere temiz sağlıklı ve kaliteli bir çiğ köfte sunmaktadır. www.rizecigkofte.com adresimizden  çiğköftemiz hakkında bilgi alabilir siparişinizi internet üzerinden ya da 0464 217 26 26 numaralı telefonumuzdan ulaştırabilirsiniz.

Bizi arayın! Evinize, işyerlerinize, özel günlerinizde, arkadaş toplantılarınızda ve daha birçok  kez acıktığınızda bizlere ulaşın ve siparişinizi hemen bildirin sizlere  porsiyon ya da lavaş arası dürüm olarak Adıyörem Çiğ köfteyi hemen getirelim. Bir kez tadınca vazgeçemeyeceğiniz bu lezzeti sizler de deneyin.