cigkofte-slider-1

Çiğ köftenin artık etsiz olarak tüketilmesi birçok açıdan kolaylık sağlamıştır. Çünkü artık her yerde çiğ köfte yemeğine ulaşabilme imkânı bulabilirsiniz. Aperatif olarak tüketime sunulan Çiğköfte; yöresel lezzeti sağlıklı olarak ulaştırmaktadır.

Özel günlerinizde sipariş vererek arkadaşlarınıza çiğköfte ikram ederek yeni bir lezzeti sofralarınıza katabilirsiniz. Artık arkadaş toplantılarınızda öyle çok fazla hamur işi gıdalar tüketmek yerine etsiz çiğ köfte lezzetini sağlıklı olarak tüketmek tercihini yapmanız halinde hem sağlıklı beslenecek hem de kilo alma probleminizden kurtulacaksınız. Özellikle hanımlar arkadaş toplantılarında çok fazla hamur işi gıda tüketirler. Biliyorsunuz sağlıklı olmayan ve sürekli olarak kilo aldıran bu gıdalar yerine çiğ köfteyi tercih etmeniz hem sizin aperatif olarak gıdayı tüketmenizi sağlayacak hem de kilo almanıza engel olacaktır. Çünkü  rize çiğköfte etsiz olarak hazırlanması nedeniyle ve içerisinde bulunan birçok mineral ve vitamin katkısıyla sağlıklı tüketim yapılabilecek önemli bir gıdadır. Üstelik yanında birçok garnitür ve özel sos ile bu eşsiz lezzeti tükettiğinizde artık özel günlerinizde başka bir gıda aramayacaksınız. Çiğ köfte içerisinde bulunan baharatlar bulgur ve yanında sunulan lavaş marul ve yeşillikler sağlıklı olarak çay servisinin yanında kolaylıkla sunulabilir.

Çiğköfte özellikle Adıyaman, Urfa, Diyarbakır yörelerine ait geleneksel bir lezzet olarak bilinmektedir. Genelde etli olarak hazırlanan çiğ köfte etsiz olarak sunulması ile çok daha hafif olabilmektedir. Bu sayede hem hazmının kolay olması hem de ağır olmayacak şekilde hafif olarak tüketilmesini sağlar. Acı biberle pişirilmesi çiğköftenin hazmını kolaylaştırır.

Adıyörem Çiğ Köfte siz değerli Rizeli gönül dostları için hijyenik olarak yörenin eşsiz çiğ köfte lezzetinin üstünde bir lezzeti sizlere sunarak kendine has sosu ve katkı maddeleri ile değişik bir damak tadı yaşatmaktadır. Adıyörem Çiğ Köfte sizler için vazgeçilmez bir tat olacak şekilde günün her saati sizlere ulaştırılmaktadır.

Dilerseniz günün her saatinde 0464 217 26 26 numaralı telefonumuzdan siparişinizi verebilir yada adresimize gelerek mekanımızda Rize Adıyörem Çiğ köftenin lezzetini tadabilirsiniz. Ayrıca internet adresi üzerinden sipariş ulaştırmanız da mümkündür.