eksi

Doğu bölgesinin en sevilen yiyeceklerinden biri olan çiğköfte, günümüzde her yörenin sofrasında yerini almıştır. Besleyici ve doyurucu olan bu hoş lezzet, kolay hazırlanışı, hoş sunumu sayesinde de oldukça tercih edilmektedir. Kalabalık aile toplantıları, aniden gelen misafir baskınları ve özel günlerdeki kalabalıklar için bulunmaz bir ikram olarak sunulmaktadır. Bu lezzeti ister evinizde hazırlayabilir isterseniz, Adıyörem Çiğ Köfteden sipariş verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken www.rizecigkofte.com adresinden veya 0464 217 26 26 sipariş hattından çiğköfte siparişini yapmanızdır. Rize ve bölgesinde siz değerli müşterilerimize sunulan bu lezzet, bir telefon kadar size yakındır. Karadeniz’de Adıyaman çiğköftesinin tadını bulabilir, gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Her siparişte aynı lezzet garantimiz altındadır.

Bu eşsiz lezzeti ister marulla, isterseniz de lavaş dürüm şeklinde afiyetle yiyebilir, uzun süre tokluk hissiyle gerekli enerjiyi vücudunuza armağan edebilirsiniz. İçinde bulunan bulgur, soğan, sarımsak, biber ve domates salçası, acı biber, baharat ve yeşilliklerle birbirinden faydalı bu besin, vücudun ihtiyacı olan tüm besinleri karşılayabilmekte ve metabolizmanın hızlı çalışmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca hamilelerde ve gelişme çağındaki çocuklarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilen çiğ köfte, bir besin deposudur. Ana maddesi olan bulgur, pirinç ve makarnaya göre çok daha sağlıklı ve yararlıdır. Rize Çiğköfte yer alan diğer besinler de en az bulgur kadar yararlı ve sindirimi kolay besinlerdir. Bu nedenle sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasına, direncin artmasına ve vücudun enerji ihtiyacının çoğunu karşılamasında da büyük etkisi mevcuttur. Özellikle etsiz çiğköfte saklama koşulları nedeniyle, etli çiğköfteden çok daha sağlıklı ve uzun süre sağlıklı kalabilmektedir.

Hem sağlıklı hem de kolay sunumu ile tercih edilen bu lezzetli aperatif yemek, bir kurtarıcıdır. Her türlü yemek ziyafetinde yer alabilmekte ve meze olarak da tercih edilmektedir. Tek başına da oldukça doyurucu olan çiğköfte, diğer yemeklerle birlikte de ikram edilebilir.

Bu eşsiz lezzetteki çiğköfte Rize Adıyörem çiğköfte tarafından evinize, iş yerinize veya bulunduğunuz noktaya, hızlı, temiz ve lezzetli bir şekilde teslim edilir, size de tadını çıkarmak kalır.