cigkofteciler

Ülkemizde son yıllarda oldukça sıkça tüketilen bir besin kaynağı olan çiğ köfte,  hem içerdiği besin kaynağı hem de hafif ve doyurucu bir yiyecek olarak karşımıza çıkmaktadır. Etli ve etsiz olarak çeşitleri bulunan sağlıklı çiğ köfte oldukça yararlı bir aperatif yiyecektir.  Çiğ köftenin ana maddesi olan bulgur, pirince göre daha hafif daha besleyici ve sağlık için oldukça yararlıdır. Bulgurda bulunan vitaminler ve lifler sindirim sisteminin doğru çalışmasında büyük fayda sağlamaktadır. İlaveten katılan salça, sarımsak maydanoz, isot,  kırmızıbiber ve baharatlar da aynı oranda vücudun ihtiyacı olan birçok vitamini barındırmaktadır. Bu nedenle doğru ölçülerde tüketilen çiğ köfte,  vücut için gerekli olan birçok vitamini ve minerali sağlayabilmektedir.

Her yaştan kişinin güvenle yiyebileceği rize çiğköfte, kalp rahatsızlıklarında, tansiyon hastalarının da tüketebileceği bir besindir. Çiğköfte içerdiği besinler sayesinde kalp ve damar sertliklerini önler. Doğru ölçülerde tüketilirse, yararları oldukça fazladır. Çiğköfte uzun süre tokluk hissi sağlaması nedeniyle de kilo kontrolüne yardımcı olur. İçinde bulunan acı metabolizmayı hızlandırarak, sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Sarımsak, soğan sayesinde vücut direnci artar ve soğuk algınlıkları daha kolay atlatılabilir. Ana maddesi olan bulgur başlı başına bir besin deposudur. Hamilelik dönemine ihtiyaç uyulan folik asit, B12 ve E, C vitamini de çiğköftenin içinde yeteri kadar bulunmaktadır. Bu sağlıklı besin; katkı maddelerinden ibaret fastfood tüketmekten çok daha sağlıklı ve doyurucudur.

İster atıştırmalık olarak, isterseniz ana yemek olarak tüketebileceğiniz bu zengin besin kaynağı yiyecek, Rize Adıyörem Çiğ Köfte markasıyla,  Karadeniz Rize ve bölgesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sağlıklı ve hijyenik kurallar doğrultusunda,  çiğ köfte lezzetine kavuşturmayı hedeflemektedir. En hızlı şekilde teslimat sağlayan,  her siparişinizde aynı kalite ile karşılaşabileceğiniz bir hizmet anlayışıyla varlığını sürdürmektedir.

Sipariş vermek için www.rizecigkofte.com adresini tıklamanız veya 0464 217 26 26 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Hızlı ve kaliteli hizmetiyle memnuniyetiniz garantimiz altındadır. Her türlü arkadaş toplantılarınız da, aniden gelen misafir ikramlarınızda güvenle çiğköftemizi ikram edebilir, lezzetli bir tadı dostlarınızla gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.