etsiz-cigkofte

Özellikle çiğ köfte  etli olarak yapılırdı. Ancak son dönemlerde  etsiz olarak birçok açıdan satışa sunulmuş ve lezzetli bir yiyecek olarak yer almaktadır. Etsiz çiğ köfte etli çiğ köfteden ayırt edilmeksizin nefis bir lezzete sahiptir. Formülü ve lezzeti yapan ellere bağlıdır. Özellikle Adıyaman yöresine ait olan çiğ köfte kendine has karışımı ve baharatlarla süslenmesi ile lezzetli bir tada ulaşması ve birçok kişi tarafından tercih edilmesine etkendir. Etsiz olan çiğköftelerde besin değerleri oldukça zengindir. Ayrıca içerisinde bazı ek gıdalarla farklı lezzetler katılabilen etsiz çiğ köfte; birçok kişi tarafından iştahla tüketilen önemli besinler arasında yer almaktadır. Üstelik çiğköftenin yufkayla bütünleşmesi ve içerisinde bulunan bir takım yeşilliklerle ayrı bir lezzet katılması bir öğünde sizin de tüketerek  karnınızı doyurmaya yardımcı olmaktadır. Özellikle lavaş arası satılan çiğ köfteler artık birçok yerde birçok markada bulabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte sizlere son zamanlarda yediğiniz çiğköfte lezzetinin üstünde bir lezzet sunuyor. Kendine has sosu ve katkı maddeleri ile oldukça değişik bir şekilde damak zevki yaşayabileceğiniz Adıyörem Çiğ Köfte; artık sizin için de vazgeçilmez bir tat olacak. www.rizecigkofte.com  üzerinden bizlere ulaşarak Adıyörem çiğköfte için sipariş verebilir evlerinizde bu lezzete ye açabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte olarak bizlere 0464 217 26 26 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Bir kez tadına baktığınızda vazgeçilmez olacak olan Adıyörem Çiğ Köfte lezzeti sofralarınızda ekstra bir lezzet olarak size yeni bir sunum sağlayacaktır. Ayrıca hanımlar için özel günlerde bir araya geldiğinizde çiğköfte günü yapabilir ve Adıyörem çiğ köfteden siparişinizi vererek bu lezzetin tadını arkadaşlarınızla beraber çıkarabilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte malzemelerinde mutlaka en iyisi ve en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Gıda tebliğine uygun olarak üretilen Adıyörem Çiğ Köfte Acılı acısız olarak sizlere sunulmaktadır. Ayrıca dilediğiniz takdirde yanında ekstra sosuyla sizlere servis edilen Adıyörem Çiğ köfteyi mutlaka denemelisiniz.

Tek yapmanız gereken bize kaç kişilik sipariş olduğunu sipariş hattımızdan bildirmek! Hızlı servisimizle Adıyörem Çiğ Köfte sofranızda yer alacaktır.